montáže sádrokartonu a elektro práce - Střední Čechy

realizace zakázek:

Ač nám někteří zákazníci  z oblasti motáže sádrokartonu 
i elektroinstalací nabízejí detailní reference,
nechceme v žádném případě porušovat jejich práva na soukromí.
Proto zde určitě nenaleznete žádné přesné údaje.
Přesto jsou tu alespoň hrubé informace o našich realizacích.

Sádrokartony Vojtěch Volf (příčka a dveře)Elektro Vojtěch Volf (elektro v koupelnách)Elektro Vojtěch Volf (zajistíme vhodná svítidla)
 Pracujeme ve svém oboru již velmi dlouho. Za tu dobu jsme získaly celou řadu vážených zákazníků. Praxe bývá většinou taková, že naši zákazníci nás znovu rádi kontaktují. Tak velmi často napříklat po výměně jedné zásuvky v koupelně získáváme zakázku rekonstrukce podkroví, nebo bytového  jádra. Ne snad proto, že by zásahem v koupelně došlo k nějaké katastrofě na celém domě, ale z prostého důvodu spokojenosti  klientů.  

 Nejčastější  prací  bývají právě rekonstrukce v panelových domech  spojené s výměnou jádra. Další zakázky jsou, realizace půdních prostor ve starších domech, ale samozřejmě i novostavby. Další činností  je správa několika činžovních domů v Praze a okolí. Oblíbení  jsme i v chatových oblastech  kde opět z jedné  zakázky náhle vzniká několik dalších.  

 Máme dobré ponětí o celé řadě řemesel, takže věřte, že přemýšlíme i nad tím, abychom jim naší  prací vyšli maximálně vstříc. Nezapomeňte také navštívit fotogalerii kde si můžete udělat další představu o našich realizacích. Všem zákazníkům velice děkujeme a budeme se nadále snažit svou práci odvádět k Vaší spokojenosti.
©  Dtv webdesign 2008  | firemní weby: Sádrokartony Dobříš | Elektro Dobříš
Valid - HTML 4.01 Transitional